OKEx ogłasza drugą sprzedaż tokenów w kwietniu

Platforma OK Jumpstart będzie nadal wspierać inkubację wysokiej jakości projektów na bazie technologii blockchain. Projekt powiązany z drugą sprzedażą tokentów już wkrótce trafi do obrotu, a z końcem kwietnia 2019 r. usprawnione zostaną zasady sprzedaży tokenów.

Użytkownicy proszeni są o odwiedzenie profilu OKEx w serwisie Twitter i podzielenie się sugestiami na temat usprawnień w zasadach sprzedaży tokenów na platformie OK Jumpstart. W ramach podziękowania 18 kwietnia 2019 r. 5 najlepszych komentarzy nagrodzonych zostanie 10 USDT każdy.

Sugestie można publikować pod wpisem w serwisie Twitter.

https://support.okex.com/hc/en-us/articles/360026579132

O OKEx 

OKEx to wiodąca na świecie giełda wymiany kapitału cyfrowego z siedzibą na Malcie oferująca usługi obrotu kapitałem cyfrowym, w tym obrotu tokenami, opcjami typu futures i perpetual swap oraz index tracker na potrzeby globalnych inwestorów z technologią blockchain. Obecnie giełda ma w swojej ofercie 400 par tokenów i opcji futures, co umożliwia użytkownikom optymalizację strategii. Platforma zapewnia bezpieczne, zaufane i stabilne środowisko na potrzeby obrotu zasobami cyfrowymi i obsługuje miliony klientów z ponad 200 krajów i regionów.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/870900/OKEx_OK_Jumpstart.jpg  

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/738615/OKEx_Logo.jpg

Related Links

https://www.okex.com

SOURCE OKEx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *