Vazyme od dziś notowana na Szanghajskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Spółka Vazyme założona w Nankin w 2012 r. zajmuje się opracowywaniem technologii i produktów powiązanych z białkami funkcyjnymi, w tym enzymami, antygenami i przeciwciałami, a także organicznymi tworzywami polimerowymi. Dzięki opatentowanej platformie technologii generycznej o kluczowym znaczeniu, spółka z powodzeniem wkroczyła do takich branż, jak badania biologiczne, diagnostyka in vitro i biomedycyna. Vazyme jest jedną z niewielu nowatorskich spółek prowadzących działalność badawczo-rozwojową w zakresie opracowywania zaawansowanych technologii niezależnych i podlegających kontroli oraz wytwarzania produktów końcowych w chińskich zakładach produkcyjnych. Spółka dysponuje ponad 200 rodzajami enzymów rekombinacyjnych uzyskanych w ramach inżynierii genetycznej oraz 1000 rodzajów antygenów swoistych i przeciwciał monoklonalnych. Ponadto, Vazyme opracowała ponad 500 produktów końcowych o szerokim zastosowaniu, między innymi w działalności naukowej, wysoko wydajnym sekwencjonowaniu, diagnostyce in vitro, badaniach nad opracowywaniem leków i szczepionek, a także badaniach z zakresu kwarantanny zwierząt.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w segmencie odczynników wykorzystywanych w biologii molekularnej, Vazyme dysponuje dużym potencjałem badawczo-rozwojowym i związanym z opracowywaniem produktów, udoskonalonym systemem technicznym i szeroką siecią marketingową. W przyszłości notowana na giełdzie spółka zamierza przyspieszyć realizację przyjętej mapy drogowej prowadzącej do rozszerzenia obecności na światowych rynkach i wniesienia wkładu w postępujący rozwój światowego sektora biotechnologii.

Podczas ceremonii przeprowadzonej z okazji wejścia spółki na Szanghajską Giełdę Papierów Wartościowych prezes i współzałożyciel Vazyme, Cao Lin, powiedział: „dzisiejsze wydarzenie ma ogromne znaczenie dla Vazyme. Od blisko dziesięciu lat staraliśmy się wejść na giełdę. W tym czasie zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy i pokonaliśmy szereg trudności. Vazyme będzie ściśle przestrzegać wszelkich wymogów i zasad obowiązujących spółki notowane na giełdzie, a także nieustannie doskonalić swoją strukturę zarządczą, systematycznie kontaktować się z inwestorami i utrzymywać transparentność spółki, co jest częścią naszej misji zagwarantowania społeczeństwu i interesariuszom, że nasza firma będzie się rozwijać w sposób zrównoważony i oferować coraz wyższej jakości usługi i produkty”.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1688018/image.jpg

Related Links

www.vazyme.com

SOURCE Vazyme

Leave a comment