Spoločnosť Hoymiles, výrobca mikro-meničov, debutuje na šanghajskej akciovej burze STAR Market

ŠANGHAJ a CHANG-ČOU, Čína, 20. decembra 2021 /PRNewswire/ — Hoymiles Power Electronics Inc. („Hoymiles” alebo „spoločnosť”; akciový kód: 688032), popredný svetový výrobca mikro-meničov a dodávateľ riešení v oblasti energetickej elektroniky na úrovni modulov, dnes oficiálne debutoval na šanghajskej akciovej burze STAR Market formou virtuálneho kótovania v Chang-čou.

Spoločnosť so sídlom v Chang-čou vydala 10 miliónov verejne obchodovateľných akcií za cenu 557,8 CNY (približne 87,5 USD), čím sa jej hodnota celkovo zvýšila o 5,578 miliardy CNY (približne 875 miliónov USD). Výnosy budú použité na vybudovanie inteligentnej výrobnej základne spoločnosti, industrializáciu projektov meniča na ukladanie energie, modernizáciu inteligentných elektrických zariadení a doplnenie pracovného kapitálu, na zlepšenie výrobných štruktúr spoločnosti Hoymiles, rozšírenie obchodnej škály, zvýšenie ziskovosti spoločnosti a možnosti prevencie rizík, posilnenie hlavnej kompetencie a posilnenie vedúceho postavenia na trhu.

Bo Yang, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Hoymiles, povedal, že uvedenie na šanghajskej akciovej burze STAR Market je pre spoločnosť významným míľnikom. „V dnešnej dobe zostávajú vyhliadky priemyslu pre nové odvetvie energetiky sľubné, najmä v súvislosti s globálnym tlakom na prechod na používanie ekologických a nízko-uhlíkových transformačných technológií počas prebiehajúcej klimatickej krízy,” povedal Yang. „Hoymiles naďalej podporuje firemné poslanie „robiť energiu inteligentnejšou” a posilňovať možnosti výskumu a vývoja s cieľom poskytovať klientom tie najlepšie fotovoltické výrobky a služby, keďže sa aj naďalej zaväzujeme k technologickým inováciám.”

Spoločnosť Hoymiles sa ako technologická spoločnosť snaží vyvíjať vlastné technologické riešenia. V snahe zvýšiť kvalitu svojich produktov spoločnosť Hoymiles investovala do mnohých zdrojov a pracovnej sily, aby zintenzívnila svoj výskum a a vývoj. Napríklad od roku 2018 do roku 2020 predstavovali výdavky spoločnosti na výskum a vývoj 5,5 % všetkých jej výdavkov. V roku 2021 mala spoločnosť Hoymiles 157 zamestnancov v oblasti výskumu, vývoja a technických úloh, pričom v tejto oblasti zamestnáva 27,5 % všetkých zamestnancov spoločnosti.

Táto silná kapacita v oblasti výskumu a vývoja odráža zdravý rast spoločnosti Hoymiles. Spoločnosť bola založená v roku 2012 a zamerala sa na fotovoltický priemysel, ktorý zaznamenáva rýchly a stabilný obchodný rast na domácom trhu aj v zahraničí. Spoločnosť Hoymiles naďalej vidí silnú dynamiku vo svojom raste výnosov s ideálnymi podmienkami na industrializáciu produktov.

Okrem svojich výnimočných podnikateľských činností spoločnosť Hoymiles vyvíja aj niektoré špecifickejšie vertikály vo fotovoltickom priemysle. Napríklad aktívne vyvíja zariadenia súvisiace so skladovaním energie a urýchľuje svoje projekty industrializácie meniča energie s cieľom ďalej rozširovať ponuku produktov spoločnosti.

Spoločnosť Hoymiles významne preberá vedúcu úlohu pri poskytovaní najlepších produktov a služieb vo fotovoltickom priemysle. Jej mikro-menič oslovuje mnohých ďalších dodávateľov v kľúčových parametroch, ako je merný výkon, rozsah výkonu, účinnosť konverzie a stabilita.

Vďaka verejnému kótovaniu na trhu s akciami triedy A sa Hoymiles posunie vpred so svojimi základnými hodnotami „integrity, zodpovednosti, profesionality a efektívnosti”. S cieľom „transformovať neskrotnú energiu na inteligentnú energiu” sa spoločnosť zaviazala sprístupniť energiu všetkým, pretože Hoymiles naďalej pracuje na svojom cieli stať sa najlepším partnerom pre riešenia inteligentnej energetiky svetovej úrovne.

SOURCE Hoymiles Power Electronics Inc.

Leave a comment