Společnost Riskified Ltd. oznámila ukončení primární veřejné nabídky a úplné uplatnění možnosti upisovatelů zakoupit další akcie

NEW YORK–()–Společnost Riskified Ltd. („Riskified“), platforma pro fraud management umožňující bezproblémové elektronické obchodování, oznámila uzavření své první veřejné nabídky 20,125.000 kmenových akcií třídy A dne 2. srpna 2021, včetně úplného uplatnění opce upisovatelů na nákup dalších 2,625.000 kmenových akcií třídy A za cenu 21,00 USD za jednu kmenovou akcii třídy A. Nabídka zahrnovala 19,925.000 kmenových akcií třídy A, které nabízí společnost Riskified, a 200.000 kmenových akcií třídy A, které prodává jeden ze stávajících akcionářů společnosti Riskified. Společnost Riskified z prodeje akcií tímto akcionářem neobdrží žádné výnosy. Hrubý výtěžek společnosti Riskified před odečtením diskontů a provizí za úpis a nákladů na nabídku činil přibližně 418 milionů USD. Kmenové akcie třídy A se začaly obchodovat na newyorské burze 29. července 2021 pod symbolem „RSKD“.

Jako hlavní book-running manažeři nabídky působila společnosti Goldman Sachs & Co. LLC, J. P. Morgan Securities LLC a Credit Suisse Securities (USA) LLC. Book-running spolumanažeři nabídky byly společnosti Barclays Capital Inc., KeyBanc Capital Markets Inc., Piper Sandler & Co., Truist Securities, Inc. a William Blair & Company, L.L.C. Společnými manažery nabídky byly společnosti Loop Capital Markets LLC, Samuel A. Ramirez & Company, Inc., Siebert Williams Shank & Co., LLC a Stern Brothers & Co.

Nabídka se uskutečnila pouze prostřednictvím přímé nabídky. Kopii konečného prospektu souvisejícího s nabídkou lze zdarma získat v systému EDGAR na internetových stránkách Komise pro cenné papíry (SEC) na adrese www.sec.gov. Kopie konečného prospektu týkajícího se této nabídky lze získat také u společnosti Goldman Sachs & Co. LLC, k rukám: Prospectus Department, 200 West Street, New York, New York, 10282, e-mailem na adrese prospectus-ny@ny.email.gs.com, nebo telefonicky na čísle 866-471-2526; od společnosti J. P. Morgan Securities LLC, k rukám: Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York, 11717, e-mailem na adrese Prospectus-eq_fi@jpmorgan.com, nebo telefonicky na čísle 1-866-803-9204; a od společnosti Credit Suisse Securities (USA) LLC, k rukám: Prospectus Department, One Madison Avenue, New York, New York, 10010, emailem na newyork.prospectus@credit-suisse.com, nebo telefonicky na 800-221-1037.

Registrační prohlášení na formuláři F-1 týkající se prodeje těchto cenných papírů bylo podáno u Komise pro cenné papíry a bylo jí prohlášeno za účinné. Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji ani výzvu k nabídce koupě těchto cenných papírů, ani nedojde k prodeji těchto cenných papírů v žádném státě a v žádné jurisdikci, ve kterých by taková nabídka, výzva nebo prodej byly nezákonné před registrací nebo kvalifikací podle zákonů o cenných papírech daného státu nebo jurisdikce.

O společnosti Riskified

Díky společnosti Riskified je elektronické obchodování bezpečné, přístupné a bezproblémové, čímž umožňuje firmám plně využít jeho potenciálu. Společnost Riskified vytvořila platformu nové generace pro správu rizik v oblasti elektronického obchodování, která umožňuje internetovým obchodníkům vytvářet důvěryhodné vztahy se svými spotřebiteli. Platforma společnosti Riskified uplatňuje procesy strojového učení, které využívají data globální sítě obchodníků. Pro každou online interakci je schopna identifikovat daného jednotlivce, čímž pomáhá obchodníkům – zákazníkům společnosti Riskified – eliminovat rizika a nejistoty jejich podnikání. Společnost Riskified svým obchodníkům zvyšuje tržby a snižuje míru podvodů a dalších provozních nákladů, a snaží se spotřebitelům poskytovat příjemnější spotřebitelské zážitky ve srovnání s těmi, které jim obchodníci mohli nabídnout před zapojením společnosti Riskified.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.