Společnost Fluence podává Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC) registrační prohlášení pro navrhovanou první veřejnou nabídku akcií

ARLINGTON, Va.–()–Společnost Fluence, přední poskytovatel produktů, služeb a digitálních aplikací pro obnovitelné zdroje a skladování energie, v úterý oznámila, že podala registrační prohlášení na formuláři S-1 u americké Komise pro cenné papíry a burzy („SEC“) v souvislosti s navrhovanou první veřejnou nabídkou kmenových akcií třídy A. Společnost Fluence Energy, Inc. požádala o kotaci svých kmenových akcií třídy A na trhu Nasdaq Global Select Market pod symbolem „FLNC“. Množství nabízených akcií a cenové rozpětí navrhované nabídky nebyly dosud stanoveny.

Jako hlavní zprostředkovatelé primární emise budou působit J.P. Morgan Securities LLC, Morgan Stanley & Co. LLC, Barclays Capital Inc. a BofA Securities. Sekundárními zprostředkovateli budou Citigroup Global Markets Inc., Credit Suisse Securities (USA) LLC, UBS Securities, LLC, Evercore Group L.L.C., HSBC Securities (USA) Inc. a RBC Capital Markets, LLC. Jako manažeři navrhovaného vstupu na burzu budou působit zástupci Nomura Securities International, Inc., Robert W. Baird & Co. Incorporated, Raymond James & Associates, Inc., Seaport Global Securities LLC, Penserra Securities LLC a Siebert Williams Shank & Co., LLC.

Navrhovaná nabídka se uskuteční pouze prostřednictvím přímé nabídky. Kopie předběžného prospektu týkajícího se navrhované nabídky lze získat na adrese: J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, telefonicky na 866-803-9204 nebo e-mailem na prospectus-eq_fi@jpmorganchase.com; Morgan Stanley & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, NY 10014; Barclays Capital Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717 nebo e-mailem na barclaysprospectus@broadridge.com nebo telefonicky na (888) 603-5847; a BofA Securities, NC1-004-03-43, 200 North College Street, 3rd floor, Charlotte NC 28255-0001, Attn: Prospectus Department nebo e-mailem na adrese dg.prospectus_requests@bofa.com.

Registrační prohlášení týkající se těchto cenných papírů bylo podáno u SEC, ale dosud nenabylo účinnosti. Tyto cenné papíry nelze prodávat ani není možné přijímat nabídky k jejich koupi před nabytím účinnosti registračního prohlášení. Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji ani výzvu k nabídce koupě těchto cenných papírů, ani nedojde k prodeji těchto cenných papírů v žádném státě a v žádné jurisdikci, ve kterých by taková nabídka, výzva nebo prodej byly nezákonné před registrací nebo kvalifikací podle zákonů o cenných papírech daného státu nebo jurisdikce.

O společnosti Fluence

Fluence, dceřiná společnost firem Siemens a AES, je světovým lídrem na trhu produktů, služeb a digitálních aplikací pro obnovitelné zdroje a skladování energie. Na 29 trzích po celém světě máme nasazeno nebo nasmlouváno více než 3,4 GW úložných zařízení pro skladování energie a v Austrálii a Kalifornii máme větrné, solární a skladovací zařízení o celkové kapacitě více 4,5 GW. Prostřednictvím našich produktů, služeb a platformy Fluence IQ s umělou inteligencí pomáháme zákazníkům po celém světě zajistit odolnější elektrické sítě a udržitelnější budoucnost.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.