Kawaii Islands pozyskała 2,4 mln USD ze sprzedaży tokenów prywatnym inwestorom na potrzeby tworzonego metawersum anime

Premiera wersji alpha gry Kawaii Islands będzie miała miejsce tego września. Użytkownicy, którzy zdecydują się wejść do fantastycznego uniwersum magicznych zwierząt i roślin, będą mogli czerpać zyski z grania. Ostatnie prezentacje grafik postaci i zwiastuna gry spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony członków społeczności Kawaii Islands i graczy.

Ich entuzjazm podziela również Vijay Garg, dyrektor generalny MapleBlock i główny inwestor. „Kawaii Island ma świetny design i mechanikę gry zaczerpnięte z jej poprzednich, dobrze znanych serii gier – powiedział. – Weryfikowane przez sztuczną inteligencję tokeny NFT on-chain zupełnie zmienią oblicze rozgrywki, wychodząc poza utarte schematy tradycyjnych gier”. 

Poza zarabianiem pieniędzy w grze (play-to-earn) w Kawaii Islands zapewniono całą gamę atrakcyjnych opcji dla graczy, dzięki którym mogą oni rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność w takich zajęciach jak: hodowla i uprawa, rękodzieło, wystrój, stylizowanie i sieciowanie. Najbardziej oczekiwanym elementem będzie jednak możliwość tworzenia za pieniądze (create-to-earn) – twórcy zyskają platformę do budowy własnej gospodarki Web 3.0 poprzez wykorzystanie swoich zdolności artystycznych i narracyjnych w celach zarobkowych.

„Z postępów, jakie zachodzą w Web 3.0 i sektorze NFT wraz z rozwojem metawersum (Metaverse) i innowacyjnych koncepcji takich jak rynki w światach cyfrowych, staking czy zarabianie w grze, dostęp do gier blockchainowych w internecie, nie zdaje sobie sprawy jeszcze wiele milionów ludzi na świecie – powiedział James Wo, dyrektor generalny DFG. – Jesteśmy przekonani, że zmiany idące w tym kierunku są nieuniknione i będą tylko nabierały na sile wraz z rozwojem nowych rozwiązań i pojawieniem się w tej przestrzeni kolejnych pokoleń”.

Poza MapleBlock i DFG zainteresowanie wizją i niesamowitą mocą modelu „graj, łącz się, twórz i zarabiaj”, w który wpisuje się Kawaii Islands, przejawia wielu inwestorów blockchainowych i biznesowych. Są to firmy Signum (drugi główny inwestor), Hyperchain, Jsquare, AU21, X21, Kyros, Rikkei Capital, Shin Chan IEO/ICO Alerts i SkyVision Capital. Dzięki zapewnionemu przez nie finansowaniu Kawaii Island poczyni dalszy krok w kierunku połączenia wszystkich innych gier anime w jedno metawersum. 

Dołącz do społeczności Kawaii Islands i przygotuj się na wielkie atrakcje metawersum anime!

Website | Twitter | Telegram | Discord | Medium | Facebook | Newsletter

Kawaii Islands, [email protected]

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1610969/Image1.jpg 

Materiał filmowy – https://mma.prnewswire.com/media/1610968/Video1.mp4

SOURCE Kawaii Islands

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *