EngageSmart podává registrační prohlášení pro navrhovanou primární veřejnou nabídku akcií

BRAINTREE (USA)–()–Společnost EngageSmart, LLC („EngageSmart“), přední poskytovatel vertikálně přizpůsobeného softwaru pro zapojení zákazníků a integrovaných platebních řešení, dnes oznámila, že u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) podala registrační formulář S-1, který se týká navrhovaného primárního úpisu kmenových akcií společnosti na burze. Počet nabízených akcií a cenové rozpětí nabídky dosud nebylo stanoveno. Společnost EngageSmart hodlá uvést své kmenové akcie na Newyorskou burzu cenných papírů pod symbolem „ESMT“.

Hlavními upisovateli budou bankovní společnosti J.P. Morgan, Goldman Sachs & Co. LLC, BofA Securities a Citigroup. Jako sekundární upisovatelé s nimi budou při vstupu na burzu spolupracovat společnosti Deutsche Bank Securities, Raymond James, Truist Securities a William Blair. Společnosti KeyBanc Capital Markets, Needham & Company, Penserra Securities LLC, R. Seelaus & Co., LLC a Roberts and Ryan pak budou působit jako spolumanažeři navrhované emise.

Navrhovaná emise se uskuteční pouze prostřednictvím přímé nabídky. Kopie předběžného prospektu souvisejícího s nabídkou bude možné získat na adrese: J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, telefonicky na (866) 803-9204 nebo e-mailem na prospectus-eq_fi@jpmchase.com; Goldman Sachs & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 200 West Street, New York, NY 10282, telefonicky: (866) 471-2526 nebo e-mailem: prospectus-ny@ny.email.gs.com; BofA Securities, Attention: Prospectus Department, NC1-004-03-43, 200 North College Street, 3rd Floor, Charlotte, NC 28255-0001, telefonicky na čísle (800) 299-1322 nebo e-mailem na adrese dg.prospectus_requests@bofa.com; nebo Citigroup Global Markets Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, bezplatně: (800) 831-9146 nebo Credit Suisse Securities (USA) LLC, Attention: Prospectus Department, Eleven Madison Avenue, New York, NY 10010.

Registrační prohlášení na formuláři F-1, týkající se navrhovaného prodeje těchto cenných papírů, bylo podáno u SEC, ale dosud nenabylo účinnosti. Tyto cenné papíry nelze prodávat ani přijímat nabídky k jejich nákupu dříve, než registrační prohlášení nabude účinnosti.

Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji ani výzvu k nabídce nákupu těchto cenných papírů, ani se neuskuteční prodej těchto cenných papírů v žádném státě a v žádné jurisdikci, ve kterých by taková nabídka, výzva nebo prodej byly nezákonné před registrací nebo kvalifikací podle zákonů o cenných papírech daného státu nebo jurisdikce.

O společnosti EngageSmart LLC

Společnost EngageSmart, LLC („EngageSmart“) je předním poskytovatelem vertikálně přizpůsobeného softwaru pro zapojení zákazníků a integrovaných platebních řešení. Naším posláním je zjednodušit zapojení koncových zákazníků, aby se naši klienti mohli soustředit na iniciativy, které pomáhají rozvíjet jejich podnikání a zlepšují kvalitu života na místech, kde působí. Společnost EngageSmart se sídlem v Braintree ve státě Massachusetts nabízí vertikální řešení typu software jako služba („SaaS“), včetně řešení SimplePractice, InvoiceCloud, HealthPay24 a DonorDrive, která jsou navržena tak, aby zjednodušila spolupráci poskytovatelů služeb a jejich klientů v rámci digitálního prostředí. Řešení společnosti EngageSmart využívá více než 68 000 zákazníků z řad malých a středních firem a více než 3 000 velkých firem z následujících pěti hlavních odvětví: zdraví a wellness, státní správa, veřejné služby, finanční služby a dárcovství.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.